Збірка дитячих меблів

сборка детской мебелиЗбірка дитячих меблів − відповідальна подія, вироби для малюків повинні відповідати нормам безпеки, не мати гострих і виступаючих елементів. Традиційно кімнату для дитини поділяють на три функціональні зони: ігрова, спальня і зона для навчання
Облаштувати необхідний простір можна за допомогою меблів. Необмежена кількість варіантів, форм і забарвлень дозволяє практично оформити кімнату, враховуючи переваги дітей.

Для меблів в дитячу висувають високі вимоги: відсутність токсичних компонентів в складі сировини, міцність і функціональність. Також важливий етап монтажу, від правильності установки залежить безпека життя і здоров’я дитини і експлуатаційні характеристики виробів.

Де замовити збірку дитячих меблів в Києві?

Компанія ZEELOT спеціалізується на установці м’якою і каркасних меблів від європейських і українських виробників. Простір дитячої складається з безлічі елементів: ліжка, письмового столу, комода, тумби і різних навісних ящиків. Саме навісним елементам необхідно приділити особливу увагу.

Сходи, пенали, полиці і інші частини, які передбачають монтаж до стіни, повинні кріпитися надійними деталями. При складанні, ми використовуємо якісну фурнітуру, перевірену на практиці.

Також ми проводимо установку класичних моделей і меблів, виготовленої на замовлення. Вироби, створені за мірками господарів, вимагають іншого підходу, тут важлива точність розмітки, сверловки і фрезерування. Використовуючи спеціалізоване обладнання, монтаж конструкції будь-якої складності проходить швидко.

Збірка ліжка ціна за роботу?

Вартість послуги залежить від ряду складових:

  • Тип і рівень складності – двох’ярусна ліжко, шведська стінка, комп’ютерний стіл, шафа-купе.
  • Кількість висувних конструкцій в ліжку, комоді, столі.
  • Стан (б / у, нове) і виробник.
  • Загальний обсяг виконаної роботи, чим більше об’єктів, тим дешевше кінцева вартість.

Наша компанія виконує демонтаж гарнітура, якщо має бути переїзд чи намічається продаж старих моделей.

Особливості збирання меблів для дітей

Дитячі гарнітури відрізняються від стандартних меблів для вітальні, кухні і передпокої. Тут зустрічаються елементи, притаманні лише цьому напрямку. Основна увага приділяється вузлів і з’єднань з навантаженням.

Часто, деталі, запропоновані виробництвом, не відповідають нормам експлуатації. Надалі вони вийдуть з ладу і доведеться все переробляти по-новому. Наші майстри оцінюють якість вузлів, кронштейнів та інших елементів.

Фахівці мають у своєму розпорядженні широким вибором фурнітури, яка відповідає всім стандартам кріпильних систем, які необхідні для установки в дитячій. Так гарантовано ви отримуєте стійкі надійні вузли, гарнітур, модулі та інші зв’язки, які будуть функціонувати правильно.

Перевага співпраці з нами:

  • Низькі ціни – ми пропонуємо реальну ринкову вартість, не завищуючи свої розцінки.
  • Сучасне обладнання – в наявності є всі необхідні інструменти для монтажу і демонтажу в дитячих, а також спеціалізовані інструменти для нових моделей.
  • Особистий транспорт – приймаємо замовлення в Києві і Київській області.
  • Кваліфікований персонал – наші майстри вивчили особливості вітчизняних і європейських виробів і знають, як правильно встановити меблі для її правильної експлуатації.

Якщо вам необхідна послуга по збірці дитячих меблів, залиште замовлення на нашому сайті. Ми зв’яжемося з вами найближчим часом, щоб обговорити час, місце і вартість збірки.