Збірка диванів

сборка диванов
М’які меблі – прикраса домашнього інтер’єру. Уявити житловий простір без дивана – складно. Він служить не тільки елементом декору, але і виконує функцію спального місця і зберігання речей.

Збірка дивана, на перший погляд, не викликає труднощів і багато вирішуються самостійно за інструкцією провести роботи, забуваючи про головне. Модель, вид наповнювача, форма – все це вносить корективи в процес монтажу.

Типи диванів і особливості монтажних робіт

Класичний або прямий підходить для установки в кімнати будь-яких габаритів. Перед установкою необхідно акуратно звільнити оббивку від плівки, залишивши в розібраному стані на 20-30 хвилин. Так меблі зможе адаптуватися під температурний режим і рівень вологості. Для складання знадобляться шестигранники, свердла і викрутки.
Все починається з прикручування ніжок, якщо почати з інших частин, конструкція стане громіздкою і неповороткою. Далі необхідно з’єднати всі кріплення: саморізи і інші деталі повинні вільно заходити в отвори і прямо сідати.

На останньому етапі проводиться перевірка розсувного механізму, при роботі не повинні з’являтися скрипи і інші сторонні звуки.

Збірка кутового дивана

Кутова модель нагадує букву «Г». Це варіант для тих, хто не має в своєму розпорядженні великим простором і намагається економити кожен метр. Завдяки особливостям конструкції виписування кутів такий виріб заходить в будь-який інтер’єр і може виконувати функцію спального місця.
Збираючи такий тип дивана, необхідно з’єднати 2-3 частини: спинка, що висувається,, сидіння. Робота починається з великих елементів і потім переходить на малогабаритні. Головна відмінність від інших моделей – право і лівосторонні частини. Одна частина буде завжди коротша за іншу. Залежно від цього змінюється і механізм, що і буде впливати на послідовність складання.

Модульний

Новий варіант м’яких меблів, коли господар сам підбирає необхідну кількість конфігурацій, які з’єднуються між собою або приставляються. Зазвичай такі вироби привозять в зібраному вигляді, але це залежить від виробника. Модульні моделі також вимагає точності та акуратності монтажу.

Де замовити послугу збірка дивана в Києві?

Компанія ZEELOT займається складанням і розбором меблевих гарнітурів, дитячих кімнат, кухонь, шаф та інших виробів для офісного і житлового інтер’єру. Співпрацюючи з професіоналами, ви не піддаєте свою меблі небезпеки. Через неправильну установку, скорочується термін експлуатації, а вийшов з ладу складаний механізм дивана справжня катастрофа, так його ціна дорівнює половині вартості нового виробу.

Ще одна поширена проблема – брак необхідної фурнітури. Часто виробники забувають покласти саморізи, мініфікси, куточки, що тягне за собою додаткові витрати. До того ж недосвідчена людина навряд чи розбереться з особливостями і типом деталей.

Переваги співпраці з нами:

  • Послуга збирання диванів за низькими цінами.
  • Виїзд по Києву та Київській області.
  • Кваліфіковані майстри з досвідом складання диванів від європейських і українських виробників.
  • Сучасне якісне обладнання (шуруповерти, перфоратори, дриль, набір викруток).
  • Широкий набір додатковий фурнітури.
  • Старанність, якість, відповідальність.
  • Ціна на складання дивана залежить від моделі, габаритів, типу механізму і виробника. Щоб новий виріб функціонувало правильно і дарувало тільки позитивні емоції, замовте послуги досвідченого майстра, який швидко і точно збере для вас будь-який диван.

Залиште заявку на нашому сайті, наші менеджери зв’яжуться з вами найближчим часом.