Збірка комодів

сборка комодовКомод – головний представник корпусних меблів. Він делікатно вписується в будь-який інтер’єр і цінується завдяки своїй місткості. Представлені моделі з 3-4 ящиками і більш компактні.

На перший погляд, збірка комода не займає багато часу і кожен зможе впоратися самостійно. Але перші труднощі виникають на етапі розбору деталей. Наприклад, не всі виробники номеруют верх і низ ящиків, бічні стінки і інші частини. У підсумку установка перетворюється в рішення головоломки.

Друга поширена проблема – це відсутність необхідної фурнітури і неправильне планування креслень. У цій ситуації кріпильні отвори не відповідають кресленням, а невеликі відхилення приводять до деформації конструкції. Доводиться виміряти все заново і приховувати неправильно просвердлені отвори, які можуть порушувати зовнішній вигляд.

Де замовити збірку комодів в Києві?

Компанія ZEELOT – фахівці в сфері збирання і розбирання корпусних та м’яких меблів. Потрапляючи в нестандартні ситуації, наші фахівці швидко знаходять вихід: заново розмічають неправильно висвердлені отвори і підбирають відповідну фурнітуру.

Переваги співпраці з нами:

  • Висококваліфіковані майстри з досвідом складання меблів від європейських і українських виробників.
  • Низька вартість – ми пропонуємо демократичні ціни, щоб нашими послугами міг скористатися кожен.
  • Наявність власного транспорту – виїжджаємо на об’єкти по Києву та Київській області.
  • Сучасне обладнання – не останню роль в збірці грає якісний інструмент, який дозволяє швидко зібрати, навіть самі габаритні конструкції.

Від неправильної установки, в першу чергу, буде страждати вся конструкція, що призведе до поломки висувних механізмів і самого кріплення. Якщо ви хочете, щоб ваш комод виглядав привабливо і довго виконував своє основне призначення, скористайтеся послугами збірки комода від нашої компанії.

Особливості збирання комодів з 3 і 4 ящиками

Після того як буде доставлено новий виріб, починається етап розпакування. Тут потрібно акуратно орудувати ножицями або ножем, щоб не призвести до появи подряпин на гладкій поверхні. В середньому, комод важить від 30 кг, тому знадобиться помічник, який підтримає частини під час робочого процесу.

Далі необхідно розібрати всі деталі, важливо не змішувати частини, щоб не переплутати. Попутно перевіряємо наявність фурнітури, вона повинна відповідати замовленої моделі. У процесі складання знадобиться ряд інструментів: рулетка, плоскогубці, шуруповерт або набір викруток, молоток.

Дотримуючись схеми установки, потрібно зібрати каркас, встановити бічні стінки і приступати до складання ящиків. Конструкція готова, починається етап монтування напрямних. Ящик повинен плавно заїжджати і виїжджати з комода, якщо чутні скрипи, відбувається заїдання, зустрічається перешкода – це вказувати на помилки в процесі побудови.

Збірка комода: ціна і гарантії

Вартість збирання залежить від ряду особливостей, кількості ящиків, стану меблів (нова або б / у), обсягу роботи і інших характеристик. Для своїх клієнтів ми пропонуємо демократичний прайс. Кінцева вартість залежить від кількості зібраної меблів, чим більший об’єм, тим менше сума буде в підсумку.

Ви отримуєте якісну і швидку роботу, економите свої сили і час. Від грамотності установки залежить термін експлуатації, якщо ви плануєте користуватися комодом довгі роки, постійно не ремонтуючи його, скористайтеся послугами фахівців.

Залиште свою заявку на сайті, ми зв’яжемося з вами найближчим часом.