Збірка кухонь

сборка кухниЗбірка і установка кухні – важливий процес в житті господарів. Підібравши ідеальну композицію, необхідно провести точну установку. від якості установки залежить термін експлуатації і естетичність зовнішнього вигляду. одна перекошені дверцята здатна псувати настрій кожен день.

Займатися процесом складання самостійно за інструкцією – втрата часу і сил, а кінцевий результат може не збігатися з очікуваннями. Довіряючи фахівцям, отримуєш якісну роботу і правильно функціонує меблі.

Збірку кухні в Києві та області проводить компанія ZEELOT. Великий досвід в сфері монтажу і демонтажу меблевих виробів, дозволяє оперативно виконувати збірку різних моделей від українських і європейських виробників.

Порядок установки:

 • Розбір деталей – важливо не переплутати частини, тому після відкриття коробок змеблевими елементами не намагайтеся самостійно їх з’єднати або розставити.
 • Розмітка – європейські вироби відрізняються точністю і якістю деталей, алебувають і такі моделі, де виробник допустив ряд помилок, що призвело до появи неточностей. Навіть відступ в мм, загрожує деформацією всієї конструкції.
 • Установка готових моделей. Кожна секція складається по черзі: спочаткунижні, а потім верхні секції.

Скільки коштує збірка кухні на дому

Ціна залежить від моделей – стандартні і вироби під замовлення кардинально відрізняються один від одного. Так у другому випадку важлива точність розмітки, фрезерування і сверловки. Чи не останню роль відіграють габарити, тип сировини, фурнітура та інші особливості.

Наші майстри – це кваліфіковані фахівці, з повним набором необхідних інструментів (шуруповерти, перфоратори, дриль, набір викруток). В разі виникнення неточностей, протягом 2-3 днів майстер приїде знову для виправлення
виявлених «помарок».

Що входить до складу кухні

Набір кухонних меблів змінюється в залежності від потреб господарів. Традиційний набір: тумби, шафи з направляючими, навісні конструкції. По мірі необхідності кількість предметів збільшується. Ці особливості і впливають на вартість збірки кухні.

Для кожної частини передбачена своя схема. Так робота з тумбою проходить в наступному порядку:

 • Бічні стінки
 • Дно і «дах»
 • Задні стінки
 • Дверцята
 • Фурнітура

Збірка навісної шафи і шафок відбувається в схожому порядку, тільки змінюється послідовність.

Щоб виконати роботи відповідно до схеми, краще довіритися фахівцям. Особливо, якщо мова йде про дорогі гарнітурах з натурального дерева. Будь-яка кухня вимагає уваги і акуратності.

Переваги співпраці з нами:

 • Низькі ціни – збірка кухні на дому ще не була настільки доступною.
 • Широкий спектр работы по всем направлениям (детская, кухня, прихожие).
 • Робота з виробами від німецьких, польських, українських, китайських виробників.
 • Дорогі, сучасні інструменти, які прискорюють час збирання.
 • Наявність особистого транспорту для виїзду на об’єкти в Києві і області.
 • Точність, якість, старанність і відповідальність.

Завжди існує спокуса відмовитися від послуг майстра і скористатися інструкцією або порадами в інтернеті. В подальшому це призведе до погіршення експлуатаційних характеристик і поломок. До того ж, збірка габаритних виробів поодинці загрожує втратою часу і нервів.

Замовити установку кухонь в Києві можна у нас: низькі ціни, висока якість виконаної роботи, культурні співробітники – вибираючи професіоналів, не доведеться переживати за цілісність кухні, вона в надійних руках.

Залиште заявку на сайті, наші менеджери зв’яжуться з вами найближчим часом.