Збірка передпокоїв

сборка прихожей Передпокій – це своєрідний бар’єр, який захищає від проникнення холоду з вулиці, сторонніх звуків, бруду і пилу, яка потрапляє з вулиці. Такі конструкції складаються з різних частин: шафи, навісні ящики, тумби, дзеркала, гачки. Кожен підбирає необхідну кількість елементів в залежності від своїх потреб.

Меблі доставляється в розібраному вигляді, щоб зробити монтаж необхідно знати послідовність складання і мати ряд інструментів. Для деяких сучасних моделей необхідно спеціалізоване обладнання, яким є тільки у майстрів.

Послуги зі складання передпокої в Києві та Київській області надає компанія ZEELOT. За роки роботи ми стали справжніми фахівцями і вивчили особливості кожного виробника: від вітчизняних до китайських і європейських.

Особливості збирання прихожих

Підвищити функціональність простору дозволяє наявність антресолей, шафи, полиць для взуття та іншого начиння. Попитом користуються модульні системи – це ергономічні моделі, що займають мінімальну кількість місця.

Для монтажу будуть потрібні наступні інструменти:

  • Електролобзик
  • Шуруповерт
  • Петлі, куточки, саморізи
  • Наждачний папір
  • Будівельний ніж

Порядок складання буде заздрість від матеріалу: фанера, ЛДСП, натуральні породи. Працювати з матеріалом припадає по-різному. Надалі майстер дотримуватиметься схеми установки корпусних меблів. Збірка шафи передпокої не відрізняється від складання шафи для вітальні.Також відмінності стосуються і меблів, виготовленої на замовлення з урахуванням особливостей приміщення. Для таких виробів важливо дотримуватися точність сверловки, розмітки і фрезерування.

Проблеми, з якими можна зіткнутися, збираючи меблі самостійно

З огляду на вартість виробів, багато вирішуються провести збірку самостійно, але вже на першому етапі стикаються зі складнощами. Найпоширеніша проблема – це нестача або відсутність фурнітури. До того ж, при відсутності досвіду можна переплутати розміри саморізів і куточків.

Також зустрічається невідповідність кріпильних отворів з кресленнями. Доводиться заново виміряти отвори і акуратно замазувати неточні, якщо вони негативно впливають на зовнішній вигляд. Якщо продовжити установку, не звертаючи уваги на невідповідності, елементи передпокої виглядатимуть деформованими і роботу доведеться починати заново.

Від правильності установки залежить термін експлуатації об’єктів. Допущені неточності на етапі складання в подальшому призведуть до поломок і погіршення загального стану. Якщо ви хочете, щоб куплена передпокій правильно функціонувала і не доставляла незручності, скористайтеся послугою збірки передпокої на дому або в офісі.

Переваги співпраці з нами:

  • Низькі ціни – ми хочемо, щоб нашими послугами міг скористатися кожен, тому пропонуємо найвигідніший прайс на збірку корпусних та м’яких меблів.
  • Особистий транспорт – виїжджаємо на замовлення по Києву та Київській області.
  • Кваліфіковані майстри – маючи великий досвід в справі збірки прихожих, наші майстри виконують роботу швидко, якісно і надійно.
  • Сучасне обладнання – використовуємо виключно якісні інструменти.
  • Гарантія – якщо після установки відбулися збої, протягом 1-2 днів наш майстер повернеться, щоб усунути неполадку.

Збірка передпокоїв ціна за установку

Вартість визначається цілою низкою чинників: кількість модулів, загальний обсяг роботи, стан меблів. Залишивши заявку на нашому сайті, з вами зв’яжеться менеджер і допоможе розрахувати вартість збірки. Весь процес роботи не займе більше 1 години, ми цінуємо час наших клієнтів і не затримуємо монтаж.