Збірка столів

сборка столовКомп’ютерні столи стали затребувані багато років тому, коли технології щільно увійшли в наше життя. Такий виріб підходить для школярів і дорослих: велика робоча зона, наявність навісних елементів, висувних ящиків.

Представлені різноманітні моделі, призначені для будь-якого простору. Незалежно від габаритів, столи привозять в розібраному вигляді. Збірка столу відбувається за схемою: почавши не з тієї частини, велика ймовірність, що доведеться переробляти все заново.

Так як меблі не любить демонтаж і може деформуватися, краще звернутися за допомогою до фахівців. До того ж, не завжди є в наявності спеціалізовані інструменти, а сучасні виробники люблять вводити нові елементи, які не збереш без конкретного обладнання.

Де замовити послугу збірка столу в Києві?

Компанія ZEELOT швидко і якісно збере стіл будь-якого призначення: письмові, кухонні, комп’ютерні. Звертаючись до фахівців, ви отримуєте правильно функціонує меблі, які прослужать не один десяток років.

Прагнучи заощадити, господарі нових меблів вирішують провести установку своїми силами, проте на першому етапі збору виникають складнощі, які необхідно вирішувати відразу. Так нестача або невідповідність потрібної фурнітури гальмує весь процес на невизначений час. Інша складність стосується невідповідності монтажних отворів з кресленнями, це трапляється через помилку на виробництві.

Якщо з цими неполадками можна боротися, то що робити у випадку з ушкодженнями від дрилі або шуруповерта. Чи не розрахувати свої сили і сильно засвердлити саморіз або куточок – найпоширеніша проблема. Замість красивою гладкій поверхні з’являється негарний скол, який вже нічим не приховати.

Наші переваги:

  • Фахівці широкого профілю – великий досвід роботи в сфері збирання м’яких та корпусних меблів від китайських, європейських і українських виробників. Ми знайшли підхід до будь-якого виробу.
  • Швидкість установки – незалежно від габаритів монтаж не займає більше 1 годину.
  • Низькі ціни – при високій якості обслуговування, ми пропонуємо доступний прайс, щоб кожен з наших клієнтів міг скористатися послугою.
  • Наявність особистого транспорту – виїжджаємо на об’єкти по Києву та Київській області.
  • Широкий асортимент фурнітури – під час монтажу кухонного або комп’ютерного столу знадобляться куточки, конфермат і саморізи, майстри нададуть все необхідне для складання меблів.

З огляду на, що стіл – це габаритне виріб, робити монтаж самому важко. Звернувшись до майстра, ви збережете свій час і нерви.

Збірка столу ціна в Києві

Кожен виріб унікально, а значить знадобиться різний підхід. На вартість збірки столу впливає загальний обсяг роботи, кількість висувних ящиків і стану меблів. Чим більше замовлення, тим менше буде вартість.

Якщо ви хочете скористатися послугою, залиште замовлення на сайті, протягом 5 хвилин з вами зв’яжеться менеджер і обговорити всі питання щодо вартості та часу виконання.

Як підготуватися до приходу майстра

  • Звільніть простір для установки.
  • Закрийте підлогу клейонкою, щоб уникнути появи механічних пошкоджень.
  • Перевірте наявність фурнітури і всіх необхідних компонентів.
  • Узгодьте з менеджером дату і час приходу фахівців.

Про відсутність фурнітури, або відсутніх частин необхідно повідомити майстра, щоб він заздалегідь підготувався і взяв необхідні деталі для зборки кухонного, письмового та комп’ютерного столу.

Довіртеся професіоналам, від цього буде залежати функціональність і терміни експлуатації. Якщо провести монтаж правильно, ваша меблі прослужить вам довгі роки.