Збірка ліжок

сборка кроватейЛіжко займає основну частину житлового простору. На вибір покупців представлені різноманітні моделі з підйомним механізмом, місцем для зберігання, з голови, двоярусні. Кожен варіант має свої переваги та особливості, які важливо враховувати в процесі побудови.

Збірка ліжка з підйомним механізмом буде відрізнятися від установки вироби з ламелями. У першому випадку потрібно переконатися в правильності монтажу, відсутності скрипів і заїдання. Через час навіть невеликі недоліки стануть заважати нормальному функціонуванню – механізм зноситься і доведеться купувати новий.

Щоб такі ситуації не відбувалися – запросіть кваліфікованого майстра. Він швидко і якісно збере ліжко будь-якої моделі, а ви збережете свій час і нерви.

Підготовчий етап та інструменти

Спальне місце складається з деталей і комплектуючих – узголів’я, поздовжні бічні рами, центральна рама, меблеві куточки, ортопедична основа і т.д. На початку потрібно розібратися, яка частина, де повинна розташовуватися. Випадково переплутавши схожі частини, доведеться починати роботу заново, а як відомо, меблі не любить, коли її часто розбирають – це призводить до деформацій.

Збірка ліжка з ящиками – кропіткий процес, де не впоратися без помічника. Навіть дотримуючись інструкції не завжди вдається розібратися з відповідною фурнітурою. Перед складанням необхідно перевірити наявність саморізів, болтів, гвинтів, куточків.

З інструментів знадобиться шуруповерт, набір викруток, молоток. Для сучасних моделей необхідні спеціальні ключі, які точно не знайдуться в домашньому валізці з інструментами.

Чому необхідно звернутися до фахівців?

Вже на першому етапі виникають труднощі з пошуком деталей і інструментів. Далі буде складніше – необхідно дотримуватися схеми складання і послідовності. Збір ліжка починають з монтажу підстави – царги трьох підстав і головах з’єднують разом. У наборах, в залежності від виробу, для цих цілей використовують кронштейни, болти і куточки.

Збірка ліжка-трансформера зовсім відбувається за іншим принципом. З огляду на, що така модель ховається в стіну для економії місця, необхідно подбати про правильність роботи механізмів і підібрати надійні кронштейни.

Ситуація ускладнюється при невідповідності кріпильних отворів з монтажними кресленнями. Доводиться самостійно розмічати і робити отвори спеціалізованими пристроями. Без потрібної кваліфікації виконати таку роботу складно.

Де замовити збірку ліжка в Києві?

Компанія ZEELOT спеціалізується на монтажі м’яких та корпусних меблів від європейських і українських виробників. Ми пропонуємо вигідні умови співпраці та мінімальні ціни.

Наші переваги:

  • Кваліфіковані співробітники – досвід в зборі виробів різного призначення (кухні, дитячі, передпокої).
  • Якісні і спеціалізовані інструменти для збірки ліжок Ікеа, двоярусних моделей, трансформерів.
  • Низькі ціни – пропонуємо розумну плату за якісні послуги.
  • Особистий транспорт – виїзд по Києву та Київській області.
  • Широкий вибір фурнітури – в разі відсутності потрібних деталей, майстер підбере необхідний тип і проведе установку.

Кожні меблі універсальні незалежно від матеріалу виготовлення і габаритів. Виробники придумую різні методи збирання, це важливо враховувати в процесі монтажу, щоб в подальшому виріб прослужило на совість і не приносило дискомфорт.

Залиште заявку на сайті, наші менеджери зв’яжуться з вами найближчим часом.