Збірка шкафів

сборка шкафовГарантувати якісну збоку меблів можуть тільки майстри, які мають великий досвід в цій сфері. Однак багато покупців вирішують діяти самостійно, що призводить до псування поверхонь, стекол, механізмів, а термін експлуатації помітно скорочується. Через час меблі перестає правильно функціонувати, деформується і господарям доводиться викладати круглу суму на ремонт.

Шафа складається з безлічі елементів: полки, висувні ящики, скляні частини з дзеркалом, механізми руху, гачки, вішалки та інше. Почавши Не стій боку, надалі доведеться робити подвійну роботу.

Завдання ускладнює відсутність правильної розмітки. Часто отвори не відповідають деталям, а відхилення на міліметр привносить складності. Збирачеві доводиться самостійно виміряти правильне положення, свердлити нові дірки.

Чому краще запросити професійного майстра?

Послуги зі складання шафи в Києві та Київській області надає компанія ZEELOT. Фахівці широкого профілю швидко і якісно проведуть монтажні роботи шаф та інших меблів будь-якої складності у вас вдома або в офісі. Ми використовуємо сучасне і якісне обладнання, що виключає появу дефектів і інших нерівностей.

При нестачі необхідної фурнітури, майстри нададуть потрібні саморізи, куточки і інші деталі. Також допомогу фахівця знадобиться при невідповідність кріпильних отворів з монтажними кресленнями, або неправильним плануванням креслень. При цьому потрібно самостійно розмічати і виконувати отвори спеціалізованим інструментом. Зробити це своїми сила проблематично.

Збірка шафи з 2 дверима: особливості

Розпаковуючи меблі самостійно, намагайтеся не пошкодити поверхню. Попередньо розстеліть на підлогу целофановий пакет, не кидайте частині шафи. На кожній деталі, є своя маркування, важливо не переплутати елементи між собою.
Порушуючи процес складання, після доведеться заново переробляти, розбираючи кожну частину окремо. Ось чому важливо викликати збирача.

Перший етап починається зі складання цоколя і кріплення до дну вироби. Для цього знадобляться конфірмати, мініфікси, опори-цвяхи.

Далі починається установка полиць, важливо щоб кожен отвір відповідало кріпленням з протилежного боку. Після відбувається кріплення задньої стінки і всіх інших частин. На останньому етапі вставляються двері і ящики.

Як проходить збирання кутового шафи

Трудомісткий і кропіткий процес, який забере багато сил і часу у новачків, охочих виконати роботу самостійно. З огляду на, що такі моделі представлені в різноманітному виконанні (пятістенний, трикутні, г-образні) збірка буде відрізнятися порядком дій. Для роботи буде потрібно перфоратор, ножівка, набір викруток, шуроповерт. Також потрібно подбати про фурнітуру – саморезах, куточках, заглушках, петлях.

Залежно від конструкції, монтаж відбувається прямо до стіни. Заздалегідь необхідно приготувати кріпильні елементи і починати з монолітних конструкцій. Після відбувається нанесення розмітки, кріплення петель, дверцята і інших елементів.

Скільки коштує збірка шафи в Києві?

Ціна залежить від габаритів, матеріалу, моделі та інших характеристик. Ми пропонуємо збірку шафи за низькими цінами, швидко і якісно. Довіряючи професіоналам, ваша меблі буде в безпеці, правильно встановлена ​​відповідно до технічних норм. Це продовжить термін експлуатації і вбереже від подальших поломок, які часто відбуваються з вини неписьменною установки.

Збірку шафи недорого замовити пропонує наша компанія, ми приймаємо замовлення в Києві і по Київській області.

Залиште заявку на сайті, ми зв’яжемося з вами найближчим часом