Збірка шкафів купе

сборка шкафов купе
Шафа-купе – багатофункціональна меблі, якій віддає перевагу більшість покупців. Різноманітність форм і кольорів дозволяє підібрати універсальний варіант для просторів різних розмірів.

Традиційно меблі привозять в розібраному вигляді, хтось намагається виконати установку самотужки. На жаль, такі вироби вимагають часу, сил і певний набір знань. Скориставшись послугою збірки шафи купе, ви швидко отримуєте готовий результат і можете не переживати за цілісність конструкції і експлуатаційні характеристики.

Основні правила складання корпусних меблів

Після отримання замовлення хочеться відразу роздрукувати меблі і приступити до складання не чекаючи майстра. Уже на цьому етапі потрібно бути уважним, велика ймовірність пошкодити частини меблів або переплутати деталі.

 • Не змішуйте деталі з різних пачок – важлива послідовність. Переплутавши деталі між собою, ви витратите чимало часу, щоб відновити порядок.
 • Перевірте наявність фурнітури, напрямних – все повинно поєднуватися за кольорами. Часто виробники не забезпечують саморізами і куточками, враховуючи, що універсальних виробів не існує, доводиться ламати голову в пошуках потрібної деталі. Послуги зі складання шафи-купе в Києві включають не тільки роботу майстра, але і підбір фурнітури, в разі необхідності.
 • Скло та дзеркала закріплюють на останньому етапі, щоб не пошкодити тендітні предмети.
 • Важливо відповідність розмітки. Невірно просвердлений отвір порушує цілісність конструкції, деформує шафа і знижує термін експлуатації. Майстер проведе розмітку заново і закриє неправильні отвори.
 • Основні інструменти для роботи: шуруповерт, набір викруток, шестигранний ключ, дриль, рулетка. В цілому складно припустити, який інструмент може знадобитися, але в розпорядженні майстра є цілий арсенал сучасного обладнання.

Збірка шафи-купе з 2 і 3 дверима має свої особливості і схему зборки. Також на процес установки впливає тип матеріалу. Попитом користується ЛДСП і натуральні породи дерева. Вони відповідають високим стандартам якості, але під час збірки потрібно різний порядок дій.На виробі є тонкі і крихкі частини, які легко пошкодити дрилем або шуруповером. Якщо ви не хочете бачити на новому шафі дірки і нерівності – краще звернутися за допомогою до професіоналів.

Де замовити збірку шафи-купе в Києві?

Компанія ZEELOT швидко, якісно і недорого збере корпусні і м’які меблі на дому і в офісі. Великий досвід роботи з вітчизняними та європейськими брендами, кваліфіковані майстри і сучасні інструменти – співпрацюючи з професіоналами, ваша меблі збереже привабливий зовнішній вигляд і буде радувати справними механізмами, дверцятами і шафками.

Наші переваги: ​​

 • Низькі ціни – вартість збірки залежить від моделі, матеріалу і особливостей монтажу. Ми дотримуємося демократичною цінової політики і штучно Не завищувати прайс.
 • Несемо відповідальність за свою роботу – в разі виявлення несправностей після монтажу, протягом 2-3 днів майстер прийде знову, щоб виправити недоліки.
 • Особистий транспорт – обслуговуємо клієнтів в Києві та Київській області.
 • Досвідчені майстри – робота з українськими, німецькими, італійськими, китайськими виробниками. Ми досконально вивчили особливості кожного виробу
 • Набір додаткової фурнітури – підберемо необхідні саморізи, куточки, гвинти, конфірмати.
 • Якісне обладнання – в роботі використовуємо шуруповерти, дрилі, перфоратори від європейських брендів.
 • Збірка шафи-купе за вигідними цінами тільки у нас.

Залиште заявку на сайті, і ми вам передзвонимо.